Programátor/ka PHP aplikací a administrátor/ka Linux

Pracovní místo ( Programátor/ka PHP aplikací a administrátor/ka Linux ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
Kontakt telefonicky 7:30 - 16:00 hod. nebo e-mailem.

Stabilní česká společnost příjme do svého týmu zkušeného programátora/ku PHP na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce je v moderní nově zrekonstruované budově v Ostravě Přívoze s dobrou dostupnistí. Naplní práce je zlepšování funkcionality front endu a back endu uspěšné IPTV služby Lepší.TV, vývoj nových funkcí největšího webu s televizním programem v ČR www.TVprogram.cz a samostatný vývoj dalších zajímavých projektů v PHP.

Požadujeme:
- pokročilá znalost PHP, CSS, MYSQL,
- min. 2 leté zkušenosti s programováním webových aplikací,
- administrátorské zkušenosti OS Linux (Fedora/CentOS)
- znalost HW
- znalost problematiky počítačových sítí
- orientace v technologiích
- chuť učit se nové věci

Zaměstnanecké výhody:
- možnost podílet se na vývoji vysoce navštěvovaných webů
- příležitost prohloubit své programovací schopnosti a učit se od kapacit v oboru
- práci v týmu a moderních prostorech firmy
- flexibilní pracovní dobu s možností home office
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvky na další vzdělávání
- mobil
- notebook
- možnost využití firemního bytu za výhodných podmínek
- další bonusy (kulturní, sportovní vyžití).