ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA - Soběraz

  • Soběraz

Pracovní místo ( ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA - Soběraz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Zima Miloš Ing., tel.: 702 176 320 (8.00 - 14.00 hod.), e-mail: zima@mavejicin.cz
Bc. Klára Korandová, tel.: 602144072 (8.00 - 14.00 hod.), e-mail: korandova@mavejicin.cz
Doporučenky lze projednat až na základě telefonické domluvy.
Požadujeme vyučení v oboru, osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., ŘP skup. B.
Benefity: 13.plat
poukázky pro zaměstnance 2.000,- ročně /sport, zdraví, kultura/
finanční příspěvek na vánoce
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, vhodné i pro absoventy.