KUCHAŘ/KA - POTRAVINÁŘSKÁ VÝROBA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA - POTRAVINÁŘSKÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Pro provoz velkokapacitní kuchyně v Žamberku přijmeme pracovníka: kuchař/ka - potravinářská výroba
POŽADUJEME:
- pečlivost práce, zájem o práci
- vyučen - nevyučené zapracujeme
- praxe v oboru cca 2 roky
- pravidelné docházení do zaměstnání
- solidní vystupování při jednání se zákazníky
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
PRACOVNÍ DOBA: po - pá, 4.00 - 12.30 hodin
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- mzda od 125,- Kč/hod.
KONTAKT: nabídky prosím zasílejte e-mailem na adresu prace@gastro-royal.cz
Nebo je možná osobní návštěva každý pracovní den od 9.30 – 10.00 hodin