Účetní SVJ a BD (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva)

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní SVJ a BD (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, od 9:00 - 14:00, po-pá.

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici
Účetní SVJ a BD

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání, znalost účetnictví
dobrá znalost práce na PC - uživatelsky (MS Word a Excel, MS Outlook, IE)
pečlivost a přesnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, plnění termínů
znalost programu Pohoda - výhodou
NABÍZÍME:
Nástupní plat dle znalostí a praxe od 20.000,- Kč,
Práci ve stabilní a zavedené firmě v dobrém kolektivu.
Zaškolení, zapracování a další odborný růst.
5 týdnů dovolené, stravenky, sick day.
Pracoviště Brno, Kotěrova 1b.
Nástup ihned.
Informace na tel. +420 606 057 417 (paní Radka Hloušková), nabídky a profesní životopisy zasílejte na e-mail: hlouskova@bytasen.cz

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, sick day, školení a vzdělávání, odměny dle Pracovního řádu