Fakturant/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Fakturant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do společnosti RCprofi s.r.o., která se zabývá prodejem modelů na dálkové ovládání, hledáme pracovníka na pozici fakturant/ka (administrativní pracovník) s místem výkonu práce v Topoli 31.

Náplní práce bude zpracování objednávek, ruční a automatické vystavování faktur, objednávání zboží u dodavatelů, evidence přijatých faktur, komunikace s dodavateli, komunikace se zákazníky (telefonicky a e-mailem), příprava štítků pro expedici. Komunikace se zákazníky probíhá v češtině. Znalost cizího jazyku nepožadujeme.

Požadujeme komunikativnost, samostatnost, pečlivost, logické uvažování, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, pozitivní myšlení. Zkušenosti v oboru administrativy, fakturace, účetnictví, zákaznické péče, komunikace nebo znalost ekonomického systému Pohoda jsou výhodou.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: sezónní příplatky, slevy na prodávané zboží

Nástup možný ihned.

V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Korečka ve všední dny v čase 10:00 - 15:00 hod. na tel. čísle +420 732 809 936.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na uvedený e-mail. V nejbližších dnech se Vám ozveme a domluvíme se na pracovním pohovoru. Vzhledem k současné situaci může pohovor probíhat online přes služby jako je Skype, Zoom, Hangouts, případně po telefonu.