Asistent - asistentka prodeje

Pracovní místo ( Asistent - asistentka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT- ASISTENTKA PRODEJE
Náplň práce: prodej sortimentu v oblasti kosmetika, drogerie, papirnictví, barva a laky, dům a zahrada Zákaznické poradenství, vybalování, vystavování zboží, práce s pokladnou, základní agenda prodejny
Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu, zkušenosti s prodejem, uživatelská znalost práce s PC, znalost oboru drogerie výhodou
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, nákup drogerie za velkoobchodní ceny, stravenky, profesionální a přátelský kolektiv
Pracovní poměr : na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou