Manažer logistiky a IT

  • Bruntál

Pracovní místo ( Manažer logistiky a IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI:
" min. SŠ s maturitou
" praxe v logistice a skladování
" zkušenost na vedoucí pozici (vedení týmu min 6 lidí, min. 2 roky)
" zkušenost s projektovým řízením výhodou
" znalost IT systémů
" AJ na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
" komunikační a organizační dovednosti
" samostatnost, odpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
" řízení oddělení logistiky; expedice; skladů; vlečky
" řízení a koordinace skladových operací
" řízení oddělení IT vč. IT projektů

NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, zkušební doba 6 měsíců
" práci v perspektivní expandující společnosti, moderní prostředí
" motivující mzdové podmínky (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
" pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Hlásit se na e-mail monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 /7,30 - 14,30 hod./
Z: 30.3.2020