Pracovník/ce propagace a obchodně technické dokumentace

Pracovní místo ( Pracovník/ce propagace a obchodně technické dokumentace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané
První kontakt POUZE telefonicky v době 07:00 - 14:00 hod - 585 808 625, emailem: helena.skobrtalova@panav.cz

nástup možný ihned

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru
- zkušenosti s tvorbou katalogů, návodů a webových stránek výhodou
- grafické cítění

Náplň práce:
- vytváření katalogů náhradních dílů
- tvorba webových stránek společnosti (v redakčním webovém prostředí)
- vytváření grafických prvků na vozech (samolepky, potisky apod.)
- vypracovávání průvodní technické dokumentace jednotlivých výrobků
- vypracovávání propagačních materiálů
- vytváření návodů k obsluze

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání