Administrativní pracovníci - fakturanti

Pracovní místo ( Administrativní pracovníci - fakturanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - FAKTURANTI
POŽADUJEME: zodpovědnost, samostatnost, vstřícné chování vůči zákazníkům - zvládání stresové komunikace, aktivní komunikaci uvnitř firmy, praxi v práci na počítači a v informačních systémech podmínkou, aktivní znalost angličtiny výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek zákazníků v informačním systému, e-mailem, telefonicky nebo osobně, evidence a vyřizování objednávek zákazníků v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti zpracování, vystavování prodejních dokladů v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti, komunikace se zákazníky - telefonicky nebo e-mailem, za účelem aktivního nabízení zboží nebo upřesnění již zaslané objednávky, řešení náhrad zboží a předpokládaných termínů dodání, řešení pohledávek a upomínek, zápočtů, reklamací, opravných daňových dokladů, vedení pokladny, pokladní manipulace s hotovostí, vystavování pokladních dokladů a jejich evidence v informačním systému,
vedení jednoduchých evidencí, výkazů a seznamů v informačním systému nebo MS Office,
účast na inventarizacích, příležitostná výpomoc ve skladu a firemní prodejně.
NABÍZÍME: 5 týdnů řádné dovolené, finanční bonusy a cílové odměny, kompenzace inflace, stravenky, školení.
Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. (sudý týden) a od 8:30 do 17:00 hod. (lichý týden).
V případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení - více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi z