SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZU

  • Hořice

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZU - pracoviště Hořice - Velkoobchodní sklad potravin a drogerie.
Skladník - řidič nákladního vozu pro logistické centrum v Hořicích v Podkrkonoší
Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita, profesní průkaz podmínkou, praxe řidiče nákladního vozu podmínkou.
náplň práce - doplňování, vyskladňování zboží, řízení nákladního vozu pro regionální rozvoz potravin.
Mzda: 24000 - 30000,- Kč
Příspěvek na stravování 1900 - 2200,- Kč měsíčně dle odpracované doby.