REFERENT/REFERENTKA NÁKUPU - NÁKUPČÍ

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA NÁKUPU - NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Životopisy zasílejte paní Žalákové na e-mail: zalakova@kittec.cz. OSOBNÍ KONTAKT POUZE PO TEL. DOMLUVĚ, tel. 582 361 341 (volat mezi 8:30-14.00). Místo výkonu práce: Vranovice-Kelčice. Pracovní doba: 6:00/7:00 - 14:30/15:30 hod.
Požadujeme: minimálně roční praxe v kancelářské profesi podmínkou, oddělení nákupu výhodou, znalost německého/anglického jazyka podmínkou, velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, internet), dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce.
Náplň práce: komunikace se zahraničními i českými dodavateli, vyjednávání nákupních podmínek, implementace nových procesů a standardů, vyhledávání nových, případně alternativních dodavatelů, organizace výběrových řízení se stávajícími i novým dodavateli.
Nabízíme: práci na jednu směnu, HPP na 1 rok s možností prodloužení.