POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: Doložení dokladu o dokončení min. základního vzdělání, doložení výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, zdravotní (potravinářský průkaz), zdravotní způsobilost
schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost, flexibilita
- Náplň práce: přípravné práce při výrobě jídel, příprava teplých a studených nápojů. Mytí stolního a provozní nádobí. Komplexní úklid kuchyně a ostatních prostor souvisejících se stravovacím provozem.
- Pracovní režim: jednosměnný nerovnoměrně rozvržený včetně dnů pracovního volna dle rozpisu služeb (ranní od 5:30 do 14:00, odpolední od 9:00 do 17:30 a od 10:00 do 18:30)
- Prosíme o zaslání stručného životopisu s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech. .
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí
- Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky; po zapracování osobní příplatek; možnost profesního růstu v rámci organizace, 5 týdnů dovoelné, odměny z FKSP (rehabilitace, masáže, rekreace atd.), příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí - pátek 8 - 15 hod), nebo e-mailem, kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel.: 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz