Řidič/ka vysokozdvižných vozíků

Pracovní místo ( Řidič/ka vysokozdvižných vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod.. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA).
Náplň práce: řidič vysokozdvižných vozíků zaváží a vyskladňuje kamiony, rozváží materiál po areálu společnosti a zaváží výškové regály. Jedná se o práci ve 3 směnném provozu (pondělí - pátek).
Požadujeme: praxi v oboru minimálně 6 měsíců, platné papíry na VZV a platný ŘP skupiny B. Práce ve 3 směnném provozu (PO – PÁ).
Nabízíme: platové ohodnocení od 27 307,- do 28 448,- Kč/měs., hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská vstupní prohlídka a zajištění
pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti). ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení.
Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077, email: nabory@futuraam.cz., nebo osobně v sídle společnosti: Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka – administrativní budova naproti
nákupnímu středisku NORMA)
JOBMATCH