Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás požadujeme:

" SŠ vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou
" Velmi dobrá znalost účetní a daňové legislativy, českých účetních standardů
" Praxe min. 2 roky na stejné nebo obdobné pozici
" Analytické schopnosti, samostatnost, pečlivost
" Organizační a komunikační schopnosti

Co Vás u nás čeká?
" Řízení přípravy a vedení účetních záznamů v souladu s účetní metodikou společnosti a legislativou
" Vedení hlavní podnikové účetní knihy a evidenci závazků, zásob a investičního majetku
" Řízení provozní, všeobecné, finanční a investiční účtárny
" Řízení zpracování účetní závěrky, zodpovědnost za předložení hospodářského výsledku společnosti
" Vypracování finančních výkazů
" Příprava daňové strategie a koordinace přípravy daňového přiznání
" Optimalizace účetních procesů
" Řízení a motivování týmu

Co Vám nabízíme:
" Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
" Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky
" Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Školení zaměstnanců
" Závodní stravování
" Příspěvek na stravování
" Jazykové kurzy
" Možnost příspěvku na penzijní připojištění
" Dobrou dopravní dostupnost - zastávka autobusu přímo u areálu firmy

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, závodní stravování, možnost příspěvku na penzijní připojištění, jazykové kurzy

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky v době Po - Pá, 07:00 - 15:00