Seřizovač - výměnář forem

Pracovní místo ( Seřizovač - výměnář forem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Výměny forem dle plánu pomocí motorového vysokozdvižného vozíku, jednoduché mechanické seřizování lisů.
Požadujeme: Vyučení v technickém oboru výhodou, řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík (nabízíme zajištění tohoto oprávnění), odpovědnost a spolehlivost, týmová spolupráce, aktivní přístup a chuť učit se novým věcem.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemci mohou zaslat životopis elektronicky na adresu: Martina.Frydlova@guzu.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "SEŘIZOVAČ - VÝMĚNÁŘ FOREM". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228.
ov.12.5.20