PRACOVNÍK/ PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (tlumočník, tlumočnice)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/ PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (tlumočník, tlumočnice) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný či zkrác. na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: ukončené úplné střední vzdělání s maturitou, nutnost do 2 let od nástupu absolvování kurzu pro pracovníka v sociálních službách v trvání 200 hodin, znalost českého znakového jazyka - výhodou praxe z rodinného prostředí, přehled o komunitě neslyšících, vhled do sociální práce, uživatelskou znalost práce s PC, empatii, komunikativnost, flexibilitu, systematičnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Nabízíme: smysluplnou a zajímavou práci, možnost profesního rozvoje v oboru, vynikající pracovní zázemí
- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete profesní životopis a motivační dopis do 30. března 2020 na e-mail: hradeckecentrum@seznam.cz nebo na adresu: Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o.p.s., Milady Horákové 504, 500 06 Hradec Králové; s vybranými zájemci o zaměstnání proběhne 1. kolo výběrového řízení formou osobních pohovorů ve dnech 1. - 3.4.2020