Zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Nabízíme:
- malý kolektiv soukromé kliniky
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- kvalitní zázemí pro zaměstnance
- práci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- smysluplná práce v zajímavém oboru

Co bude Vaší pracovní náplní:
- realizace běžných i nadstandardních zdravotních výkonů
- odběr biologického materiálu, aplikace injekcí, infuzí apod.
- objednávání a evidence pacientů
- objednávání materiálu
- možnost podílení se na přípravě a průběhu klinické studie

Požadujeme:
- min. středoškolské zdravotnické vzdělání, obor všeobecná sestra
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- praxe ve zdravotnictví min. 5 let
- komunikativnost a příjemné vystupování
- zodpovědnost a spolehlivost
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- trestní a občanská bezúhonnost
- znalost práce na PC
- znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
- znalost německého jazyka, ev. dalšího jazyka výhodou