Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: K Šachtě 696, Ostrava - Hrušov

1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně.
Životopis zašlete na uvedený e-mail, případně volejte na uvedené tel.číslo. Kontaktujte nás, rádi se s Vámi setkáme a probereme možnosti nástupu do naší firmy osobně.

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí hledá nové kolegy na pozici Zedník. Co kdyby jste měli možnost být součástí nejlepšího týmu lidí v rámci řešení interiérů, být kreativní v práci, vymýšlet řešení na míru klientům? Bavila by vás takové práce? Chcete být součástí nejlepších designérů v Ostravě? Možná vy jste právě ten koho hledáme.

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací staveb vč. veškerých stavebních prací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytek.cz
Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.

Náplň práce a požadavky:
- práce se zajímavými produkty, výrobky, nové techniky, školení
- různorodá práce: zdění, omítky, sdk, obklady, nivelace, betonáže a jiné..
- praxe v oboru podmínkou
- ŘP sk. B vítán = bonus k platu
- samostatnost vítána

Zaměstnanecké výhody: náb