ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: znalost finančního účetnictví vč. DPH a účetní závěrky, chuť se učit novým věcem, bezúhonnost
- Vítáme: zkušenosti s účtováním v neziskovém sektoru s finančním vyúčtováníém grantů a dotací
- Nabízíme: stravenky a další benefity
- Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte do 15. 4. 2020 na adresu:
Diecézní katolická charita, Velké nám. 37/46, 500 01 Hradec Králové
nebo dchhk@hk.caritas.cz. Obálku označte nápisem: "Výběrové řízení"
- K osobnímu pohovoru budou vybrané uchazečky a vybraní uchazeči pozváni telefonicky nebo mailem.