Rozpočtář

Pracovní místo ( Rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 28. října 2592/153, Moravská Ostrava

1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně.
Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail, volejte. Kontaktujte nás, rádi se s Vámi setkáme a probereme možnosti nástupu do naší firmy osobně.

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Rozpočtář. Co kdyby jste měli možnost být součástí nejlepšího týmu lidí v rámci řešení interiérů, být kreativní v práci, vymýšlet řešení na míru klientům? Bavila by vás takové práce? Chcete být součástí nejlepších designérů v Ostravě? Možná vy jste právě ten koho hledáme.

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytek.cz
Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.
Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.

Náplň práce a požadavky:
- příjemné pracovní prostředí v novém špičkovém DESIGN CENTRUM Ostrava
- práce se zajímavými produkty, výrobky.
- sestavování rozpočtů staveb, nábytku jsou vítány
- praxe s rozpočty vyžadována.

Zbytek Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: osobní Notebook, firemní zv