mezioperační kontrolor/ka svařovny

Pracovní místo ( mezioperační kontrolor/ka svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Vzdělání: SOU/SŠ, strojní obor, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce
-provádění mezioperační kontroly výrobků a procesu
-kontrola pohledových vad
-vyřazování nekvalitních dílců nebo jejich drobné opravy
-procesní kontrola během výroby a podávání zpětné vazby
-zapisování chybových hlášení a podílení se na zvýšení kvality výroby
-obsluha 3D měřícího přístroje Zeiss
Požadujeme
-orientace v technických výkresech podmínkou
-schopnost používat aktivně základní měřidla podmínkou
-znalost obsluhy měřícího přípravku výhodou
-schopnost samostatného myšlení a rozhodování
-schopnost aktivní práce v týmu
-uživatelská znalost na PC
-ochota učit se novým věcem
Nabízíme
-4 denní pracovní týden
-až 5 týdnů dovolené
-zázemí velké stabilní společnosti
-zaměstnání na hlavní pracovní poměr
-smlouva na dobu neurčitou
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
-možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu
První kontakt telefonicky na čísle: 516 428 240 nebo na mail: job@bef.cz