KUCHAŘ / KUCHAŘKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: Doložení dokladu o dokončení SOU vzdělání v oboru kuchař, doložení výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, zdravotní (potravinářský průkaz, zdravotní způsobilost, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost, flexibilita
- Náplň práce: obsluha kuchyňského zařízení, výroba běžných druhů teplých jídel, polévek a příloh, výroba technologicky náročných jídel a dietních jídel, úprava jatečního masa, drůbeže a ryb pro kuchyňské zpracování, stanovování technologických postupů při výrobě jídel, sestavování vlastních receptur, jídelních lístků, výdej stravy, vedení dokumentace stravovacího provozu, komplexní úklid kuchyně a ostatních prostor souvisejících se stravovacím provozem
- Pracovní režim: jednosměnný nerovnoměrně rozvržený včetně dnů pracovního volna dle rozpisu služeb (ranní od 5:30 do 14:00, odpolední od 9:00 do 17:30 a od 10:00 do 18:30)
- Prosíme o zaslání stručného životopisu s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech.
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; pracovní poměr na dobu určitou, dvousměnný nepřetržitý provoz; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, po zapracování navíc osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; možnost ubytování přímo v areálu organizace nebo v blízkosti Domova U Biřičky, příspěvky z