Udržbář

  • Kostelec nad Černými lesy

Pracovní místo ( Udržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127 Po-Pá od 13:00 - 15:00

Upřesňující údaje:
NNástup: ihned nebo dle dohody
Náplň práce:
- zajištění chodu topení ve dvou kotlích na tuhá paliva v objektu Domova pro seniory
- kontrola a uživatelský servis čistírny odpadních vod
- starost o zahradu a okolí
- další drobné řemeslné práce a opravy v zařízení
Požadujeme:
- manuální zručnost
- komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
Výhodou:
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenosti s kotlem na tuhá paliva - zkoušky nejsou nutné
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce
- pracovní doba dle domluvy s vedoucím
- 5 týdnů dovolené (při HPP)
- zaučení ve vykonávaných činnostech (obsluha kotle a čistírny, atd.)
- perspektivu trvalého pracovního poměru
- příspěvek na stravování a možnost stravovat se na místě pracoviště
- práci v malém a příjemném kolektivu
- různorodou práci
- možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
- vstřícnost vedení
- zázemí stabilní organizace
Pozice vhodná pro aktivní důchodce. Pozice vhodná pro osoby s invalidním důchodem (max. 1. stupeň).
Pozice vhodná pro cizince, kteří nepotřebují pracovní povolení - minimální znalost češtiny na úrovni A1.
Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly - ozvěte se nám! Rádi Vás přijmeme do našeho týmu!
V případě zájmu kontaktujte Pavla Apolena, tel. 739 385 544.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na str