Dozorce

Pracovní místo ( Dozorce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň,
Nabízí možnost přijetí do SLUŽEBNÍHO POMĚRU příslušníka VS ČR na služební místo

DOZORCE

Nabízíme:
" platové ohodnocení = 2. TT - maturita od 27.620,- hrubého bez praxe
" ošatné
" 6 týdnu dovolené
" lékařskou péči
" náborový příspěvek 100.000,-
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb (pro rok 2020 - 10.500,- = vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…)
" závodní stravování
" možnost využití posilovny, tělocvičny
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
" po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek po skončení služebního poměru
" možnost ubytování na ubytovně Věznice Plzeň dle ubytovací kapacity

Požadujeme:
" bezúhonnost
" ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
" fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost pro výkon
Nástup po úspěšném absolvování přijímacího řízení

Věznice Plzeň
oddělení personální
(Mgr. Linda Foldová)
Klatovská 202, 301 00 Plzeň,Tel: 377 660 380
e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz