Uklízeč/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Soukenická 158
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění běžného úklidu v přiděleném domě s pečovatelskou službou - DPS (v kancelářích, ostatních místnostech, chodbách, na WC, na schodištích, v kabinách výtahů a dalších prostorách), péče o květinovou výzdobu DPS - zalévání, úprava, sprchování, přesazování, atd., úklid kolem budov - zametání chodníků, mytí parapetů, zábradlí, péče o zahradu a předzahrádku DPS
POŽADAVKY: střední vzdělání s výučním listem, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace
Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení: plný pracovní úvazek, pracovní doba PO - PÁ 7:00 hod. - 15:30 hod., platové ohodnocení, základní platový tarif 15.050,- Kč / měsíc, osobní příplatek po zkušební době, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně a to od PO - PÁ v době od 7:00 - 15:00 hodin.