POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, možno i zkrácený úvazek na 30 hod týdně, nástup 1.4.2020
- Pracovní doba: 6:00 - 14:30, víkendy volné
- Náplň práce: příprava jídel, úklid kuchyňských prostor, výdej jídla, mytí nádobí,
- Požadujeme: Průkaz pracovníka v potravinářství, bezúhonnost; výuční list kuchař výhodou
- Nabízíme: dotovaná strava, 3 sick days, přátelský kolektiv
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Švec Zdeněk Mgr., tel.: 725718926, e-mail: mstrebechovicka@gmail.com