VYCHOVATEL VE VĚZEŇSKÉ SLUŽBĚ

Pracovní místo ( VYCHOVATEL VE VĚZEŇSKÉ SLUŽBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru kolegu na pozici Vychovatel. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu, přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.
Náplň a druh práce
-Vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob.
-Zajišťování cílených opatření k optimalizaci vzdělávacího procesu odsouzených osob.
-Realizace protidrogové prevence v rámci věznice.
-S ohledem na profilaci věznice je profese vhodná zejména pro muže a pro bývalé příslušníky bezpečnostních sborů
Očekáváme
-občan České republiky starší 18 let,
-trestní bezúhonnost,
-požadované nejnižší možné vzdělání - vyšší odborné vzdělání - pedagogické vzdělání/vyšší odborné + specializační pedagogické studium v akreditované formě, případně po přijetí do zaměstnaneckého poměru si požadované pedagogické vzdělání doplníte studiem v Akademii Vězeňské služby,
-praxe v oboru vychovatelství výhodou ne podmínkou.

Plat 27 500,- Kč - 36000,- Kč - včetně zvláštního příplatku - dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,,
-pracovní poměr na plný úvazek,
-25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
-možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
-možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
-benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovn