VEDOUCÍ ŘÍZENÍ JAKOSTI

  • Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ŘÍZENÍ JAKOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme :
-SŠ/VŠ vzdělání technického, strojírenského směru
-komunikativní znalost AJ/NJ
-ŘP sk. "B"
-Pokročilý znalost PC (MS Office, IS Byznys - výhodou)
-Znalost technické dokumentace
-Praxe ve výrobní společnosti
-Praxe na pozici technik kvality, vedoucí řízení jakosti výhodou
-Časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost
Náplň práce:
- řízení a organizování oddělení kvality
-Každodenní komunikace se zákazníky
-Dohled nad dodržováním zavedených standardů, interních předpisů a směrnice ISO
-Zodpovědnost za kvalitu našich výrobků
-Tvorba 8 D reportů
Nabízíme: dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, příspěvek na ŽP/PPF, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba
První kontakt: BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556 (ve všední dny mezi 7:00 - 16:00 hod.), email: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.