PRACOVNÍCI ÚDRŽBY A STROJOVNY CHLAZENÍ

Pracovní místo ( PRACOVNÍCI ÚDRŽBY A STROJOVNY CHLAZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:13/3/2020 a:19/5/2020
Kontakt emailem, telefonicky.
POŽADUJEME:
- SOU vzdělání technického směru
- zkušenosti s obsluhou kotlů IV. třídy, tlakových nádob a chladícího zařízení
- topičský průkaz
- orientaci v technických dokumentacích
- samostatnost, přesnost, aktivní přístup k práci, ŘP sk. B
NABÍZÍME:
- zajímavou a stabilní práci v české rostoucí výrobní společnosti, příjemný kolektiv zaměstnanců - závodní stravování; zaměstnanecké slevy na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění obsluhy, kontroly, údržby a oprav strojního zařízení
- vedení provozní evidence.