Provozní elektrikář - MaR

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Provozní elektrikář - MaR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Tonasa č.p. 172/2, Neštěmice, Ústí nad Labem.
Pracovní činnosti:
- Plnění příkazů manažera servisu a služeb
- Podávání včasných repotů nadřízenému
- Plnění požadavků z výroby (zakázkový systém)
- Dle harmonogramu od nadřízeného drží tzv. pohotovost
- Provádí opravy v souladu s platnými předpisy a normami
- Opravy provádí s co největší efektivitou práce a hospodárností
- Dodržuje platné předpisy a normy
- Dodržuje BOZP a PO
- Plní požadavky dle místních provozních předpisů
- Zpracovává požadavky nadřízeného na PC (nabídky, poptávky, tabulky)
Odpovědnosti za:
- Hospodárnost používání materiálů a práce
- Kvalitu a včasnost provedené opravy
- Kontrola rozvoden a regulačních stanic plynu
SO-vyučen obor elektro, praxe min. 5 let, vyhláška 50 § 6. do 1000 V, zkoušky do 1000 V, samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme:
- Stravenky, 2 dny sick day, příspěvek na očkování, životní jubilea
Kontakt:
na uvedený e-mail.