Dělník údržby hřbitovů

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Dělník údržby hřbitovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem, nebo základní vzdělání, řidičský průkaz skupiny B, odpovědnost, spolehlivost, zvládání fyzické zátěže a manuální zručnost.
Pracovní náplň: Provádí ruční zametání komunikací a běžný úklid veřejných prostor, provádí údržbu zeleně křovinořezy a pojezdovými sekačkami, prořezávání zeleně a hrabání listí. Podílí se na přípravě pietního obřadu. Připravuje a provádí pravidelný úklid obřadní síně. Provádí menší výkopové práce, úklid sněhu a posyp chodníků v areálech včetně přilehlých prostor. Provádí údržbu a přípravu louček ke vsypovým obřadům. Odpovídá za průběžné umístění odpadů do shromaždiště odpadů podle charakteru odpadů.
Nabízíme: pracovní doba: rovnoměrně rozvržená s 8 hodinovou délkou pracovní směny.
zaměstnancům na hlavní pracovní poměr poskytneme stravenky, volné vstupy do zařízení provozovatele, (bazén, sauna, fitness)
Kontakt: na uvedený e-mail.