Šatná/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Šatná/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Panská 1700/23, Ústí nad labem.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem nebo základní vzdělání, odolnost vůči stresu, orientace na zákazníka, komunikační dovednosti, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti
Pracovní náplň: Odpovídá za provoz šatny na koupališti Brná a letním koupališti Klíše v souladu s provozním řádem včetně úklidu, prodává a kontroluje vstupenky, vybírá zálohy za úschovu kol, vydává návštěvníkům klíče od šaten, zajišťuje bezpečné uložení věcí návštěvníků ve společné šatně a ukládání a vydávání jízdních kol. Typ a délka pracovního poměru: brigáda na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) na dobu určitou od 1.5.2020 do 15.9. 2020 nebo dohoda o provedení práce.
Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená s 12 hodinovou délkou pracovní směny (krátký, dlouhý týden)
Platové ohodnocení: hlavní pracovní poměr - plat - 20 670,- Kč, dohoda o provedení práce - odměna - 110 Kč na hodinu
Kontakt: na uvedený e-mail.