IT systems engineer

Pracovní místo ( IT systems engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - adresa: Vysočany 59, 348 02 Bor
Náplň práce:
o Nastavení, podpora a další rozvoj používaných IT systémů
o Správa a implementace IT projektů v oblasti logistiky nebo spedičních systémových aplikací
o Instalace a podpora rozhraní mezi ERP systémem a externími aplikacemi (např. EDI, CMS, zákaznické portály, Master Data Management)
o Příslušná kontaktní osoba pro interní a externí zákazníky a kolegy
o Provádění analýz trhu v oblasti digitalizace a správy dat
o Vývoj a implementace procesně bezpečné a na budoucnost orientované IT prostředí
Požadavky:
o Odborné vzdělání- nejlépe obchodní informatika, informatika nebo strojírenství
o Praxe v oblasti podpory v logistice nebo spedici
o Výhodou je know-how v logistickém nebo spedičním systému a základní znalost EDI procesů a struktur.
o Hluboká znalost formátů a procesů EDI (EDIFACT, IDOC, XML a formáty specifické pro zákazníka)
o Znalost serverových a klientských operačních systémů Microsoft a aplikací MS Office
o Zkušenosti v následujících oblastech: Microsoft Active Directory, databáze, systémy správy dokumentů
o Zkušenosti s řízením projektu
o Zájem o převzetí odpovědnosti
o Německý (resp. anglický) jazyk - komunikativní úroveň

Nabízíme:
o Otevřená firemní kultura
o Dynamické prostředí s výzvami
o Kreativní práce v týmu, ale i a plochých hierarchiích
o Možnost homeoffice

Responsabilities:
" Setup, support and further develop