Manažer/ka vývoje programu vratných nápojových obalů

Pracovní místo ( Manažer/ka vývoje programu vratných nápojových obalů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: pružná pracovní doba.

Náplň práce:
- celková odpovědnost za realizaci všech projektů vratných obalů (lahví) od konceptu až po uvedení do výroby/na trh
- definice a realizace projektů ve spolupráci s prodejním týmem, který je v kontaktu se zákazníky a monitoruje požadavky trhu
- vypracování časového plánu projektu, úkolů a zdrojů potřebných pro realizaci
- sestavení a koordinace projektového týmu včetně externích specialistů
- tvorba produktových specifikací pro výrobu, QC, zákazníky
- kontrola časového plánu realizace a rozpočtu projektů
- prezentování průběhu projektu zainteresovaným stranám
- rozhodování a koordinace operativních opatření ke změnám během projektu
- vyhodnocování výsledků projektu
- návštěvy a podpora zákazníků
- vyhledávání, přezkoumávání a schvalování nových technologií, materiálů, dodavatelů a jiných inovací, před jejich zavedením v Petaineru.

Požadujeme:
- vysokoškolský diplom v technickém oboru (strojní, materiálové inženýrství, chemie, věda a výzkum)
- řízení vývoje produktů
- projektové řízení
- výborná komunikace v českém a anglickém jazyce, němčina výhodou.

Nabízíme:
- dlouhá perspektiva zaměstnání ve firmě
- podpora osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace
- možnost využití zaměstnaneckých benefitů
- pět týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- příspěvek na dojíždění.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.