TECHNIK / TECHNIČKA- OBSLUHA STROJŮ, TECHNOLOGIE TLAKO-SACÍ VŮZ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK / TECHNIČKA- OBSLUHA STROJŮ, TECHNOLOGIE TLAKO-SACÍ VŮZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

tel.: 603 578 368 (PO- PÁ 7:00-14:00 hod.), e-mail: jansky@ekolservis.cz
Požadavky:
manuální zručnost, flexibilita, pravidelná docházka, ochota pracovat přesčas, aktivní přístup, spolehlivost, technické znalosti, aktuální výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz skupiny C podmínkou.
Praxe v oboru vítána - není podmínkou. Zaučení proškoleným zaměstnancem.
Nabízíme příspěvek na dovolenou a další firemní benefity. Práce v příjemném kolektivu. Po zapracování mzda až 36.000 Kč. Nástup možný ihned.