POMOCNÝ ÚČETNÍ/ADMINISTRÁTOR -KA

  • Opava

Pracovní místo ( POMOCNÝ ÚČETNÍ/ADMINISTRÁTOR -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete nejlépe hned na adresu e-mail: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz, o termínu výběrového řízení budete informováni.
Co od Vás budeme potřebovat:
- výborná znalost MS Excel
· zkušenost s vedením účetnictví
· zkušenost s administrací evropských projektů
· samostatnost, schopnost samostatně získávat informace
· důslednost a pečlivost
· schopnost organizovat a plánovat
· proaktivní přístup, schopnost řešit problémy
· dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce
Navíc uvítáme: praxi v sociální oblasti a uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme:
· částečný pracovní úvazek na DPP (max. 300 hod./rok)
· předpokládaný nástup dle dohody (možný od 1. 4. 2020)
· místo výkonu práce: Na Rybníčku 56, Opava
· možnost výkonu práce částečně z domu
· výše odměny: do 10.000 Kč/měsíc
Nástup do zaměstnání: 1. 4. 2020 nebo dohodou. DPP

Charakteristika vykonávané práce:
· účetní a administrativní činnosti související s provozem neziskové organizace
· spolupráce na účetnictví a administraci evropských projektů
· evidence a zpracování dokumentace
· zpracování dílčích podkladů pro zprávy o realizaci a žádosti o platbu
· komunikace, evidence a kompletace podkladů za partnery
· kompletace dokumentů pro podávání zpráv o realizaci a žádostí o platbu