OBCHODNÍ REFERENT/KA

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Bohemia Works a.s. přijme obchodního referenta/referentku s možností home office.
Vaše náplň práce: každodenní telefonická a emailová komunikace v cizím jazyce;
možnost práce z pohodlí domova-home office
Požadujeme: Znalost některého z těchto jazyků: anglický/nizozemský/německý na úrovni minimálně C1 slovem i písmem; komunikativní dovednosti; obchodní dovednosti;
spolehlivost a samostatnost; znalost práce na PC
Nabízíme:hlavní pracovní poměr/ dohodu o provedení práce; základní mzdu + provize;
služební telefon i k soukromému používání; zázemí v příjemné kanceláři v centru Českých Budějovic; nástup možný ihned; samostatnou a různorodou práci;
vhodné i jako částečný úvazek pro studenty atp.
V případě zájmu volejte paní BcA. Antje Chmelař na tel: 773 220 747, nebo zašlete životopis na chmelar@bohemiaworks.cz