Konzultant(ka) ústřední evidence

Pracovní místo ( Konzultant(ka) ústřední evidence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Náplň práce: poradenství pro chovatele hospodářských zvířat při vedení povinné evidence ve smyslu Zákona 154/2000 Sb. (Plemenářský zákon) a Vyhlášky 136/2004 Sb., poradenství pro chovatele při používání "Portálu farmáře", údržba a aktualizace registru chovatelů, spolupráce při řešení problémů s orgány státní správy (MZe, SVS, SZIF…), školení chovatelů, spolupráce na tvorbě příruček pro ústřední evidenci, pomoc chovatelům při hledání a řešení chyb v evidenci zvířat.

Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání zemědělského, nejlépe zootechnického směru, znalost vedení evidence hospodářských zvířat podle vyhl.136/2004 Sb., uživatelská znalost práce s počítačem (Excel, Word, web, e-mail), samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem, znalost práce s "Portálem farmáře" výhodou, ŘP sk. "B" výhodou.

Nabízíme: uvedená minimální mzda je ve zkušební době, poté bude navýšena, osobní hodnocení po tříměsíční zkuš. době, mimořádné odměny (2-4x ročně), životní pojištění, unišeky (15.000,- ročně), 5 týdnů dovolené, stravenky, sociální fond.