vedoucí sběrného dvora

  • Hodonín

Pracovní místo ( vedoucí sběrného dvora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 3652/912, 695 01 Hodonín. Požadujeme: praxe v řízení provozu, znalost problematiky odpadového hospodářství, znalosti z ekonomiky, obchodování, řidičský průkaz skupiny B, technicky zaměřená povaha, dobré komunikační schopnosti
Nabízíme: perspektivní pracovní příležitost v prosperující společnosti, pravidelnou pracovní dobu
Zaměstnanecké benefity: stravenky, dovolená navíc, mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
Nástup možný dle domluvy, jednosměnný provoz
Životopisy posílejte na e-mail: rebendova@tespra-hodonin.cz, vybrané uchazeče pozveme na pohovor.