Grafik

  • Tábor

Pracovní místo ( Grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho grafického týmu hledáme posilu!
Náplní práce je zpracování tiskových podkladů a vytváření korektur pro zákazníky, grafické poradenství, komunikace se zákazníky, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme znalost programů Adobe CC (Illustrator, InDesign, Protoshop). Výhodou je znalost předtiskové přípravy, typografických zásad a tiskových technologií. Přivítáme smysl pro kreativitu i technické cítění, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, komunikativnost a příjemné vystupování.

Za výše uvedené nabízíme práci pro významné zákazníky, odpovídající platové ohodnocení, přátelský kolektiv, práci na HPP.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás naše nabídku zaujala, pošlete svůj životopis na e-mail knezu@grafikoprint.cz nebo můžete volat na tel. 777 188 499.