SERVISNÍ PRACOVNÍK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ / VÝTAHŮ

Pracovní místo ( SERVISNÍ PRACOVNÍK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ / VÝTAHŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: jeden pracovník do Prahy, jeden do Liberce
Požadujeme:
- SOU/ÚSO v oboru mechanik zdvihacích zařízení-výtahář nebo elektrotechnického směru
- provádění veškerých druhů oprav výtahů a jiné servisní práce
- platná vyhláška 50/78sb. §6 (lze po doložení praxe zprostředkovat)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe výhodou
- samostatnost, komunikace s provozovateli výtahů, pečlivost
- obecně dobré pozitivní vystupování před zákazníky, ochota v případě potřeby práce přesčas, pohotovostní služby
- schopnost práce ve výškách
Nabízíme:
- zázemí prosperující české firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- nástup možný ihned
- mzda dle dohody a délky praxe
- profesní růst
- běžné zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.