Lakýrník (práškový, barva), montážník - koloběžky

  • Hanušovice

Pracovní místo ( Lakýrník (práškový, barva), montážník - koloběžky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lakýrník práškovou barvou a montážník - koloběžky. Lakování práškovou barvou, montáž drobných dílů ke koloběžkám. Možnost zaučení.

Požadujeme
- pracovitost, pečlivost, odpovědnost,
- schopnost chtít a učit se nové věci a technologie,
- komunikativního týmového hráče,
- aktivního člověka s chutí pracovat,

Nabízíme:
- rozličnou práci
- práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a finálním výrobkem,
- práce na nejnovějších technologiích
- nástup ihned,
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese,
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
- práci pro člověka, který není přímo z oboru, ale chce se učit a naučit,
- možnost získat 5 týdnů dovolené,
- firemní stravování.

www.KOSTKAkolobezky.cz, www. Laser-tube.cz. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Osobní kontakt po předchozí domluvě.