Obsluha CNC

Pracovní místo ( Obsluha CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce- ovládání a obsluha CNC frézky, mezioperační kontrola výroby, manipulace s materiálem, údržba stroje.

Požadavky - střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, technické myšlení, přesnost, prostorová představivost, spolehlivost, výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci, praxe v obsluze CNC stroje.

Nabízíme - mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky, zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu, výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu, společenské akce - rodinný den, vánoční večírek, firemní chata v Orlických horách, motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností.
Kontakt e-mailem.