DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ: jednoduchá a nenáročná ruční montáž plastových součástek (lepení, narážení a balení hotových výrobků)
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost; práce ve 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
NABÍZÍME: zázemí rostoucí a stabilní společnosti; 13. plat, odměny;
stravenky v hodnotě 90 Kč;možnost využití mobilního tarifu za zvýhodněnou cenu;
+ další firemní benefity; příjemné a čisté pracovní prostředí
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 13. plat, odměny, stravenky
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatel telefonicky, e-mailem nebo osobně.