pracovník v sociálních službách/soc.pracovník pro Sociálně terapeutickou dílnu

  • Strakonice

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách/soc.pracovník pro Sociálně terapeutickou dílnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši pobočku ve Strakonicích hledáme kvalifikovaného pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka na pozici pracovníka STD. Cílová skupina našeho sdružení jsou lidé s duševním onemocněním.

Co požadujeme:
- Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §116 nebo §110 (vhodné i pro absolventy)
- Pozitivní vztah k ručním pracím
- Vysokou míru empatie
- Samostatnost
- Kreativitu
- Zodpovědnost
- Schopnost zvládat stresové situace
- Pozitivní myšlení

Co nabízíme:
- Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nástupní plat 20.000,- - 23.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
- 25 dní dovolené
- Možnost dalšího vzdělávání
- Místo výkonu - Strakonice, Lidická 1081 (OC Hvězda)
- Pracovní doba - jednosměnná

Náplň práce:
- Zajišťování běžného provozu STD Strakonice
- Vedení dokumentace a Individuálních plánů klientů
- Plánování aktivit STD Strakonice
- Aktivní vyhledávání nových klientů

Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá Mgr. Veronika Benešová (tel. 774483769, e-mail: poradna@fokus-pisek.cz)

Termín výběrového řízení bude upřesněn.

Nástup ideálně od 1.5.2020