Zahradník

  • Brno

Pracovní místo ( Zahradník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky:
- střední odborné s výučním listem nebo maturitou oboru zahradnictví, znalost rostlinného sortimentu, PC - uživatelská znalost MS Office, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.

Poznámka k volnému místu:
realizace návrhů architektonických řešení zahrad, parků, sadů a jiných veřejných ploch, množení skleníkové zeleně pro vnitřní expozice, včetně provedení osazení do vnitřních expozic, množení květin a okrasných dřevin pro areál a venkovní expozice včetně jejich výsadby, údržba stávajících vnitřních a venkovních výsadeb, výsadba v nových vnitřních a venkovních expozicích, včetně realizace, aktivní účast na realizaci projektů, administrativa.

Nabízíme:
práci na plný úvazek v atraktivním prostředí zoo, hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu spackova@zoobrno.cz do 31. 3. 2020. Do předmětu emailu vepište název pozice, o kterou se ucházíte. Pokud do tří týdnů po uzavření náboru, tj. do 21. 4. 2020, neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům.