KUCHAŘ / KUCHAŘKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Hledáme šikovného člověka, do přátelského týmu, který s námi potáhne za jeden provaz a společně budeme posouvat naši gastronomii dopředu.
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2020, pracovní doba: PO - PÁ 8-16 hod, jednou za 14 dní SO + NE
Co Vás čeká?
- kapacita restaurace 120 míst
- burgery, česká kuchyně, speciální nabídky, vegetariánská kuchyně
- podílení se na vytváření menu a různých speciálních nabídek
Požadujeme
- zapálení do práce
- chuť a ochotu učit se novým věcem
- důležité je být zapáleným kuchařem, byť amatérským
Nabízíme:
- příjemné a přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
- možnost profesního růstu,
- stravování zdarma, sleva na konzumaci mimo pracovní dobu,
- volné vstupy na kulturní akce, letní a zimní teambuildingové akce
- výborná dopravní dostupnost
- možnost dalšího vzdělávání - kurzy

- Odměna: od 35 000 Kč / měsíc
- Veškeré další informace se dozvíte při přijímacím pohovoru.
- Kontaktní osoba: p. Jan Podhorský, tel. č.: 604 960 831, e-mail: honza@naplavkahk.cz