Tiskař

Pracovní místo ( Tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mezní 3312/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa.
Náplň práce:
* nastavuje parametry na stroji dle technologického předpisu
* odpovídá za kvalitu tisku, údržbu a čistotu tiskového stroje
* kontroluje zakázky před tiskem a během tisku
* odpovídá za zavedení a ukončení zakázky ve stroji
* řídí se pokyny pro výběr vzorků během tisku
* udržuje pořádek a čistotu na pracovišti, případně provádí úklid

Nabízíme:
* nástup možný DLE DOMLUVY
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 70Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodin. směny)
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru o 1,5 dovolené navíc na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Požadavky:
* minimálně vyučen v oboru
* praxe v oboru výhodou (není podmínkou)
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349, emailem petra.klimova@severotisk.cz nebo svůj životopis odevzdejte u nás na vrátnici (adresa je Mezní 3312/7, 400 11 Ústí nad Labem).