Sanitář na operační sály (vhodné pro muže)

Pracovní místo ( Sanitář na operační sály (vhodné pro muže) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
•odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (absolvování sanitářského kurzu)
•zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Nabízíme:
•práci ve špičkově vybavené nemocnici
•po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou
•zvláštní příplatek 600,-Kč
•týdenní pracovní doba 37,5 hod
•5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna (sick days)
•dotované stravování v rámci nemocnice, výběr ze 4 druhů jídel, včetně vegetariánského
•bezplatná hospitalizace na nadstandardním pokoji pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky
sleva 70 %
•10 % sleva na nákup v nemocniční kantýně
•zajištění zvýhodněného volání u mobilního operátora pro zaměstnance a až pro 4 jeho rodinné příslušníky
•možnost získání pronájmu bytu za zvýhodněné nájemné – 15 % sleva z nájmu u společnosti Residomo
•vánoční balíčky, dárkové poukázky
•příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 5.400 CZK/rok
•sportovně – společenské firemní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
•finanční dary při životních jubileích a při odchodu do důchodu až do výše 10.000 CZK
•věrnostní odměny dle odpracovaných let
•MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
•sleva v nemocniční lékárně
•nabídka zapůjčení střešních boxů na automobily
•možnost pronájmu elektrokol
•zajímavé slevy u smluvních partnerů