Svářeč

  • Bošovice

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání nižší střední odborné nebo vyšší, praxe v oboru podmínkou, svářečský průkaz, dovednost svařování metodou TIG, MIG, technicko-řemeslná zručnost, schopnost týmové práce, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, kreativita, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou, nástup možný ihned, svařování součástí a konstrukcí z plechů, tyčí, profilů a trubek z oceli, vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení, provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování, konečná úprava svarů, jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: práce v rozvíjející se společnosti, práce s novými stroji, mzda dle zkušeností a přístupu k práci, benefity, čtvrtletní odměny, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, vzdělávací školení, stravenky
KONTAKT: Piskořová Lenka, tel.: 601 366 463, Po-Pá 6-14:30 hod, e-mail: lenka.piskorova@vimpex.cz